Menü

2004 yılında kurulan Enmos, Endüstriyel Otomasyon sektöründe yaratıcı çözümler sunmayı ve bu çözümleri yurt içi ve yurt dışında yaymayı amaçlamaktadır. Firmamız, ülkemizdeki yüksek Ar-Ge maliyetleri yüzünden dışa bağımlı olduğumuz endüstriyel otomasyon alanlarında, gerekli çalışmaları yaparak konusunda lider olmayı hedeflemektedir.

Kapasitemizi genişletirken, firmamız dizayndan üretime, yeni teknolojilerden sektör ihtiyaçlarına kadar her alanda yatırım yapmaya devam etmektedir. Geride bıraktığımız yıllar bize Enmos değerlerimizden hiçbir şey kaybettirmemiştir.

  Evrensel iş ahlakı
  Güvenilirlik
  Yenilikçilik
  Mükemmelliyete ulaşma isteği
  Müşteri hizmetlerinde maksimum memnuniyete özen göstermek

Firmamızın başarısı iyi organize edilmiş, işinde uzman, akademik alt yapıya sahip profesyonellerden, donanım ve insan gücüne yatırımdan ve müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmekten gelmektedir.
Günü gününe eylem ve cevap ilkemizle birleşen prensiplerimiz, üst düzey kalitemiz ve etkili çözüm sunmadaki tecrübemiz endüstriyel otomasyon sistemlerinde arzu edilen sonuçlara ulaşmamızı sağlamaktadır.

İstanbul ana merkez noktasından yönetilen firmamız pazarlama stratejisini yurt içinde ve yurt dışında bayi ve acentalıklar üzerine kurmaktadır.

Enmos teknolojik donanım ve yazılım sistemleri ile gelecekteki otomasyon ihtiyaçlarına bugünden çözümler sunmaktadır.

Birincil iş alanı olan otomasyon ürünlerini bugüne kadar tekstil terbiye sektörüne en iyi şekilde yansıtmış, boyahane ve laboratuvar otomasyonunda birçok ilke imza atmıştır.

Hedeflerini her zaman, müşterilerinin beklentilerinin de ilerisinde tutmayı prensip edinmiş olan Enmos, Ar-Ge firması olmanın getirdiği sorumluluğu en iyi şekilde taşımaktadır. Sahip olduğu yenilikçi ruhu, müşterilerine sağladığı çözümlere eksiksiz olarak yansıtmaktadır.

Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen Enmos, bilgi, tecrübe ve sahip olduğu teknoloji ile müşterilerine en iyi hizmeti vermekte ve çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.